Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

شرایط اخذ اقامت ترکیه با اجاره (2018)

با توجه به قوانین جدید ثبت شده در سال ۲۰۱۸ در اداره مهاجرت کشور ترکیه شرایط اخذ اقامت موقت از طریق اجاره سالانه ملک سخت تر شده  و در بعضی موارد داده نمیشود.
لذا مدارک خواسته شده جهت اخذ اقامت نسبت به سال های گذشته بسیار بیشتر شده و مدارکی از قبیل عدم سو پیشینه، گواهی سلامت از بیمارستان های دولتی ترکیه و پرینت گردش مالی ۶ ماهه مالی لازم می باشد. با دارا بودن تمامی موارد فوق با اجاره ملک اقامت سالانه داده نمیشود ویا حداکثر ۶ ماهه غیر قابل تمدید داده میشود.
از این جهت شرکت هفت مهر اخذ اقامت بواسطه ی اجاره سالانه ملک را به هموطنان گرامی پیشنهاد نمیکند و از آنجایی که در چندین مورد درخواست اقامت هموطنان گرامی بواسطه ی اجاره سالانه ملک در ماه ها ی گذشته در اداره مهاجرت ترکیه مورد پذیرش واقع نشده است شرکت هفت مهر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اخذ اقامت موقت بواسطه اجاره سالانه ملک را نمیپذیرد.
پیشنهاد شرکت هفت مهر جهت اخذ اقامت ترکیه خرید ملک (با شروع قیمت ۲۰۰ هزار لیر به بالا) ویا ثبت شرکت می باشد.
قوانین جدید اداره مهاجرت جهت اخذ اقامت دائم ترکیه بسیار آسان تر شده و با خرید ملک بالای ۲۵۰ هزار  دلار میتوانید پاسپورت کشور ترکیه را  دریافت کنید. 

اخذ اقامت ترکیه (شرایط و قوانین جدید 2018)

هر شهروند ایرانی با پاسپورت معتبر، با توجه به قانون ترکیه می تواند 90 روز از هر نیمه سال (نیمه اول و نیمه دوم) را بدون اخذ اقامت ، در شهرهای مختلف ترکیه اقامت داشته باشد. (این امتیاز شامل فارسی زبانان تاجیک و افغانی نمی شود) در صورت تمایل شخص برای حضور بیش از 90 روز در ترکیه ، اخذ اقامت الزامی می باشد. از تاریخ آپریل سال 2004 مسئولیت ارائه اقامت به خارجیان در ترکیه از اداره امنیت ترکیه به اداره مهاجرت محول گردیده است و امور خارجیان توسط این ارگان مدیریت می شود. در حال حاضر مرجع قانونی ارایه اقامت به خارجیان قانون شماره 6458 مورخ 4 آپریل 2013 می باشد که در تاریخ 11 آپریل 2013 در روزنامه رسمی ترکیه چاپ و از 11 آپریل 2014 به اجرا درآمد.

ادامه مطلب...

banner-home-1.jpg

درباره ما

شرکت هفت مهر با چندین سال سابقه کاری درخشان با افتخار در خدمت شما هموطنان عزیز درکشور ترکیه می باشد و آماده ارایه خدمات در زمینه خرید و فروش و اجاره هر نوع ملک شامل تجاری ، مسکونی می باشد.
آپارتمان، ویلا، هتل، مغازه و دفتر کار در استانبول و آلانیا.
انجام امور بازرگانی شامل ثبت شرکت ، اخذ اقامت کاری ، انجام امور اخذ اقامت موقت و دایمی.
برگزاری تورهای انفرادی و گروهی V.I.P .
خدمات ترانسفر فرودگاهی و تفریحی ، ارایه خدمات مترجم روزانه ، اجاره خودرو با راننده و یا بدون راننده.
مشاوره بازرگانی توریستی و مهاجرتی.

تماس با ما

مشاور املاک و خدمات مهاجرتی هفت مهر ترکیه

نشانی: Merkez Mahallesi, Akar Cd. No:3 iTower Bomonti Residance Kat 14 Daire 93/94, 34382 Şişli/İstanbul

تلفن دفتر استانبول: 00902128037728
تلفن مستقیم مدیریت: 00905396753596 / 00905349118282
تلفن مشاور تهران: 09354579777